Error: The video (https://www.youtube.com/watch?v=ZFmuwReAZec) couldn't be embedded.

İZMİR EGE BASKETBOL KIŞ OKULLARI

İzmir Ege Basketbol Kış Okulları 6 – 16 yaş arası tüm erkek çocuklarına açıktır. Eğer siz de çocuğunuzu ileride başarılı bir basketbolcu olarak görmeyi, iyi bir basketbol eğitimi almasını, doğru teknikleri öğrenmesini ve iyi bir birey olmasını istiyorsanız, gelin siz de bizim ailemize katılın. İzmir Ege Basketbol Spor Kulübü farkını yaşayın.

shadow

İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ

Basketbol Okulumuzun amacı; eğitim kalitesinden ödün vermeden, kaliteli bir ortamda spor yapma olanağı sağlamak ve öğrencileri takım kadrolarına hazırlamaktır.

KIŞ BASKETBOL EĞİTİMİ

İzmir Ege Basketbol Kış Basketbol Eğitim Programları, 6 – 16 yaş arası erkek tüm sporculara açıktır.
Kış Basketbol Eğitim Programları haftasonları yapılmakta, çalışmalar spor salonunda, her sporcuya bir top ve 10-15 sporcuya bir antrenör düşecek şekilde gerçekleştirilmektedir. Her sezon Eylül ayının ilk hafta sonu faaliyete başlayıp Haziran ayına kadar devam etmektedir.

YAZ BASKETBOL EĞİTİMİ

İzmir Ege Basketbol Yaz Basketbol Eğitim Programları, 6 – 16 yaş arası erkek tüm sporculara açıktır.Spor okullarımız her sezon okulların kapanmasından sonra ilk hafta içi faaliyete başlayıp eylül ayı okulların açılacağı haftaya kadar devam etmektedir. Çalışmalarımız 1 saat 15 dakika süreyle, profesyonel eğitimcilerimiz tarafından en iyi şekilde planlanıp hazırlanmış ve tamamı hafta içi günler olmak üzere, haftanın 3 günü yapılmaktadır.

YAZ KAMPLARIMIZ

Basketbolu seven ve kendilerini hem fiziksel olarak hem de teknik yönden geliştirerek, gelecekte kulüp ve okul takımlarında yer almak isteyen sporculara yönelik olarak düzenlenen bu kamplarımız 6-16 yaş grubu erkeklere özel düzenlenmekte ve aynı zamanda motivasyon, disiplin ve arkadaşlık gibi değerlerin gelişimi için de özel programlar izlenmektedir. İzmir Ege Basketbol Summer Camp’ta görüşmek üzere…

BİZDEN GÖRÜNTÜLER

Error: The video (https://www.youtube.com/watch?v=sWqWaXqWXYA) couldn't be embedded.

Kış Okullarımız

Error: The video (https://www.youtube.com/watch?v=dcxOFS_Sj9M&feature=youtu.be) couldn't be embedded.

Yaz Okullarımız

shadow

Yaz Kampı

İZMİR EGE BASKETBOL SUMMER CAMP / BODRUM

Basketbol yaz kampı 6 – 16 yaş arası erkek çocuklarına İzmir Ege Basketbol Spor Kulubü sporcusu olan ya da olmayan tüm sporculara açıktır.

shadow
shadow

Comments

No comment yet.

Leave a Reply