Şükran AKAR

“Her şey hayal etmekle ve o hayale inanmakla başlar.”

Şükran AKAR
Şükran AKAR
Milli Voleybolcu
shadow

Ligde başarılı bir sezon geçirdik. Bu sezon daha da yükselen hedeflerle sezona başlayacağız.

Ege Voleybol’un kuruluşuda olan bu yıl içinde, voleybol okulumuz ve takımımız da beklenenin üzerinde bir gelişme gösterdi.

Selam! Ben Şükran AKAR, EGEVOLEYBOL Hocalarındanım.

Voleybol Spor Okulları amacımız;
Eğitim kalitesinden ödün vermeden, mümkün olduğu kadar çok sayıda öğrenciye kaliteli bir ortamda spor yapma olanağı sağlamak ve öğrencileri takım kadrolarına hazırlamaktır.
Çağdaş, güvenli ve sağlıklı spor alanlarında çocuklarımızın talep ve beklentilerini tam olarak karşılayarak koşulsuz sporcu memnuniyetini sağlayabilen, sporu yayabilen ve yaygın olarak yaptırabilen; centilmenlik ruhuna sahip, rakibine saygı duyan, kendisini önemseyen, çevresini koruyan, arkadaşlarını, ailesini, ülkesini seven ve milli takımlarda hizmet verebilmeyi de hedefleyen ve Ege Voleybol ruhunu taşıyan sporcular yetiştirebilmektir.
Eğitimimiz, yalnızca belirli bir spor branşını hedef alan teknik eğitim değil,öğrencilerin fiziksel, ruhsal ve sosyal gelişimlerini kapsayan çok yönlü bir eğitimdir.
Voleybol okulundaki çalışma sistemi; gelişim dönemindeki öğrenciler üzerinde, yalnızca fiziksel çalışma ve gelişim ağırlıklı değildir. Öğrenciler spor yaparak sosyal bir çevre içinde kendilerini tanımak, bir ekibe katılmak, ekip üyesi olarak mücadele etmek, paylaşmak, öz çalışma disiplinini kazanmak fırsatını bulurlar.
Voleybol Okullarına devam eden sporcuların, belirli aralıklarla yapılan düzey belirleme testlerinin sonuçlarına bağlı olarak sporcular bir ileri düzeyde çalışan grubuna katılabilir veya kendi gruplarında çalışmalarını sürdürebilirler.

  • 1.Lig Karşıyaka S.K – 20 Yıl
  • 1.Lig Diyarbakır S.K
  • 30 kez Milli Takım
    • 1 kez 1.lig 3.lüğü
    • 3 Kez 1.Lig Avrupa Kupası
Ön Kayıt Formu

Comments

No comment yet.

Leave a Reply