Kış Okulu

EGE VOLEYBOL KIŞ OKULLARI

Ege Voleybol Spor Okullarımız her sezon Eylül ayının ilk hafta sonu faaliyete başlayıp Haziran ayına kadar devam etmektedir. Okullarımızın öncelikli amacı çocuklarımızın fiziksel ve sosyal gelişiminin sağlanması aynı zaman da altyapımıza ve ardından da A takımlara ve milli takımlara sporcu yetiştirmektir. Ege Voleybol Kış Eğitim Programları, 7 – 16 yaş arası kız sporculara açıktır.

ANTRENÖR TUĞBA TOPRAK VE ŞÜKRAN AKAR’IN SPORCULARA VE VELİLERE MESAJI

Değerli sporcu ve velilerimiz;
Kış Voleybol Eğitim Programları haftasonları yapılmakta, çalışmalar spor salonunda, 10-12 sporcuya bir antrenör düşecek şekilde gerçekleştirilmektedir. Çalışma programı, yılların bilgi birikimi ve deneyimine sahip kurucularımız Şükran Akar, ve Tuğba Toprak tarafından hazırlanmış olup onların yakın gözetiminde ve antrenörlüğünde uygulanmaktadır. Her bir sporcunun gelişimi yakından takip edilmekte, bu gelişim düzenli aralıklarla kendisine ve ailesine rapor edilmektedir.

Spor okullarımızda 10 aylık eğitim süresi içinde verilen 150 saatlik voleybol eğitiminin dışında, voleybol il temsilciliğinin ve diğer spor kulüplerinin İzmir genelinde düzenlenen mini voleybol turnuvalarına katılarak çocuklarımızın temel fiziksel eğitiminin yanı sıra takım ruhunu geliştirip kendi yaş grupları içinde sorumluluk almayı ve liderlik vasıflarını ortaya çıkarmayı, ileride toplum içerisinde yerini almasını kolaylaştıracak spor becerilerinin ve spor kültürünün kazandırmayı hedeflemekteyiz. Sporcular bu çalışmaları, yaş ve voleybol bilgisi seviyelerine göre ayrıldıkları gruplarda, kendi yaş ve seviyelerinden sporcularla gerçekleştirirler.

Çalışmalarımız Eski milli sporcu ve Antrenörler, ŞÜKRAN AKAR ve TUĞBA TOPRAK gözetimi altında yapılmaktadır. Spor okulumuzla ilgili görüş ve düşüncelerinizi alttaki iletişim bilgilerinden bize ulaştırabiliriniz. Eğer siz de çocuğunuzu ileride filenin sultanlarından biri olarak görmeyi, iyi bir voleybol eğitimi almasını, doğru teknikleri öğrenmesini ve iyi bir birey olmasını istiyorsanız, gelin siz de bizim ailemize katılın. Ege Voleybol Spor Kulübü farkını yaşayın.

EGE VOLEYBOL SPOR OKULLARINA BAŞVURMAK İSTİYORUM

shadow

Comments

No comment yet.

Leave a Reply