Yaz Kampı

EGE VOLEYBOL SUMMER CAMP / BODRUM

Voleybol yaz kampı 6 – 16 yaş arası kız çocuklarına Ege Voleybol Spor Kulubü sporcusu olan ya da olmayan tüm sporculara açıktır. Kamp en iyi profesyonel coachlar tarafından hazırlanan uzmanlaşmış programlarıyla, her yaş grubundan ve her voleybol seviyesinden sporcunun azami fayda sağlayacağı şekilde tasarlanmıştır.

Genç ve çocuk yaştaki sporcuları eğitme konusunda yılların bilgi ve deneyimine sahip eski milli sporcu antrenörler Şükran Akar ve Tuğba Toprak gözetim ve denetimiyle kamp süresince sporcuların performans, gelişim ve sağlık ihtiyaçlarını yakından takip ederek, onlara kampın hedeflerine ulaşabilmeleri için gereken tüm destek ve motivasyonu sağlar.

Kamp sonunda sporcuların performansları değerlendirilerek, kamp başında belirlenen hedeflere ulaşıp ulaşamadıkları denetlenir. Bu değerlendirme sonucu sporcular, kendilerini geliştirebildikleri her alan ve ulaşabildikleri her hedef için ödüllendirilir

Kampın ilk günü yapılan Try-Out’lar (ölçme ve değerlendirme antrenmanları),farklı yaş grupları ve voleybol seviyelerinden gelen sporcuların farklı gruplara ayrılarak,tüm sporcuların kendi yaş grupları ve voleybol seviyelerine uygun hedefler belirlenmesini ve bu hedeflere ulaşmak için kendi yaş grupları ve voleybol seviyelerinden sporcularla antrenman yapmalarını sağlar.

ANTRENÖR TUĞBA TOPRAK VE ŞÜKRAN AKAR’IN SPORCULARA VE VELİLERE MESAJI

Değerli sporcu ve velilerimiz;
İzmirde 4. sü düzenlenen Voleybol yaz kampında bizlerin önderliğinde minik takımlar seviyesine yeni gelen ve artık seneye minik takım takım,küçük kızlar,yıldız ve genç takım oynayacak olan sporcuların tamamına faydalı olacak şekilde kamp programı tasarladık.

Sporcularımızın sürekli bir paylaşım içinde olmaları ve bizlerden öğrendikleri gibi takım çalışması yapmayı,birbirlerinden öğrenmeleri de kamp deneyiminin önemli bir parçası olduğu için, kamp içeriği yönünden yaşıt gruplar arasındaki ayrımları ortadan kaldırdık.kampın ilk günü, kendilerine uygun yaş grupları, fiziksel gelişim ve voleybol seviyelerinden sporcuların yer aldığı gruplara ayrılacak., Antrenmanları bu grupların ortak özelliklerine göre özelleştirecekler.Ayrıca tüm kamp süresi boyunca, sporcuların sağlık ve ihtiyaçlarını yakından takip edilecek, onlara kamp hedeflerine ulaşabilmeleri için gereken tüm destek ve motivasyonu sağlanacaktır.

Eminiz ki Ege Voleybol Camp sporcuları, kamp dönemi boyunca sahayı, yemek masalarını, odalarını, kısaca hayatı paylaştıkları yaşıtlarıyla yeni arkadaşlıklar kuracak ve kamptan gülen yüzlerle ayrılacaklar.

Ege Voleybol Summer Camp’ta görüşmek üzere…Kamp Directör ve Antrenörler
Şükran Akar & Tuğba Toprak

KAMP OTELLERİMİZ

EGE VOLEYBOL SUMMER CAMP DETAYLAR

KONAKLAMA
EGE VOLEYBOL Summer Camp, bodrum’da bulunan Yasmin Resort&Otel’de veya Bodrum Holidey Resort ‘de düzenlenmektedir. Sporcular, 4 kişilik otel odalarında, 5 gece – 6 gün tam pansiyon konaklarlar.

AKTİVİTE PROGRAMI
EGE VOLEYBOL SUMMER Camp’a katılan sporcular, antrenmanlar sırasında oluşacak zihinsel yorgunluklarını gidermek, kamp günlerini unutulmaz bir deneyim haline getirmek için yaşlarına uygun olacak şekilde seçilmiş grup aktivitelerine katılırlar.

AKTİVİTE LİSTESİ
EGE VOLEYBOL SUMMER Camp için seçilmiş grup aktivitelerinin bir listesi bulunmaktadır. MVP Camp sporcuları, kamp süresince bu aktivitelere katılırlar. Hangi aktivitelerin gerçekleştirileceği, hava şartları, deniz şartları, kamp tesisin yoğunluğu, vb. etkenlere bağlıdır.

-Bodrum ve Bodrum Sualtı Müzesi Gezisi
-Yat Turu

KAMP PROGRAMI
08.00 GÜNAYDIN
08.30 SABAH KAHVALTISI
09.30 SABAH ANTRENMANI
13.00 ÖĞLE YEMEĞİ
13.30 DİNLENME
15.00 PLAJ OYUNLARI
16.30 İKİNDİ KAHVALTISI
17.15 AKŞAM ANTRENMANI
19.00 AKTİVİTE SAATİ
19.30 AKŞAM YEMEĞİ
21.00 TURNUVA MAÇLARI VE YETENEK YARIŞMALARI
22.30 KAMP TOPLANTISI
23.00 İYİ GECELER

*Sabah ve akşam salon saatleri değişkenlik gösterebilir.

ULAŞIM
EGE VOLEYBOL SUMMER Camp’ta sporcularımızın sağlık ve güvenliği her zaman birinci önceliktir. Kamp güvenliğinin ulaşımda başladığı fikrinden hareketle, kamp ulaşımı Türkiye’nin önde gelen otobüs firmalarından Kamil Koç ile sağlanır. Antrenörlerimiz yolculuklarda hazır bulunarak, yol boyunca sporcuların istek ve ihtiyaçlarıyla yakından ilgilenirler.Kamp yerine hareket saati kamptan 1 hafta önce sporculara duyurulur.

KONAKLAMA
EGE VOLEYBOL Summer Camp, bodrum’da bulunan Yasmin Resort&Otel’de veya Bodrum Holidey Resort ‘de düzenlenmektedir . Sporcular, 4 kişilik otel odalarında, 5 gece – 6 gün tam pansiyon konaklarlar.

SAĞLIK
EGE VOLEYBOL SUMMER Camp’ta sporcuların sağlığı her şeyin üzerindedir. Kamp tesislerinde, gerekli tüm ilk yardım ve sağlık teçhizatıyla birlikte, bir tam zamanlı sağlık görevlisi de sporcuların 7 gün / 24 saat hizmetindedir.

BESLENME
EGE VOLEYBOL SUMMER Camp’ta yemekler, sporcuların iyi beslenmesi gerektiği fikrinden hareketle, uzman bir kadro tarafından, özellikle sporcuların yoğun bir fiziksel aktivite içinde bulundukları göz önünde bulundurularak, hem ihtiyaçlarına, hem de damak zevklerine uygun olacak şekilde hazırlanmaktadır.Yemekler, 3 ana ve 1 ara öğünden oluşmakta, katılımcılar, en sağlıklı koşullarda hazırlanan yemeklerini, önceden belirlenen saatlerde, toplu olarak yemektedirler. Yemek konusunda herhangi bir sınırlama yapılmaz; sporcular öğünlerde diledikleri kadar yiyebilirler.

GÜVENLİK
EGE VOLEYBOL SUMMER Camp’ta güvenlik, kamp tesisinde 7 gün / 24 saat görev yapan güvenlik birimi tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca sporcular, yanlarında getirdikleri paraları, kamp bankasına yatırabilir, ihtiyaç duydukları anda, ihtiyaç duydukları miktarda para çekebilirler. Kamp bankası sabah 08.00 – 09.00, öğle 13.00 – 14.00 ve akşam 19.00 – 20.00 saatleri arasında açıktır.

İLETİŞİM
EGE VOLEYBOL Camp’ta sporcularla iletişim tek numaradan sağlanır. Velilerimiz, 7 gün / 24 saat hizmet veren bu numarayı arayarak sporcular hakkında bilgi alabilir, sporculara mesaj bırakabilirler. Sporcular kamp alanına döndüklerinde veliler geri aranarak, sporcularla iletişimleri sağlanır. Sporcularla iletişim hattının numarası velilere kampa hareket veya giriş sırasında verilecektir.

SPORCULARIN YANINA ALMASI GEREKENLER
Sporcular kampa gelirken, voleybol ayakkabılarını, çoraplarını, mayolarını, terliklerini, havlularını, günlük kıyafetlerini, dış fırçalarını, diş macunlarını, şampuanlarını, (varsa) düzenli olarak kullandıkları ilaçlarını, güneş kremlerini, çalar saatlerini ve kimliklerini yanlarına almalıdırlar..

ÜCRET VE ÖDEMELER

Ücret: EGE VOLLEYBOL SUMMER Camp güncel katılım bedeli için altta verilen iletişim numaramızı arayabilirsiniz. Ulaşım ücreti,sporculara verilcek olan malzemeler fiyata dahil olup, ödeme bir kerede nakit veya nakit 3 taksit olarak tahsil edilir.

*Ayrıntılı bilgi için bize 0(232)7000343 no’lu numaradan ulaşabilirsiniz.

KAMPTAN GÖRÜNTÜLER

[ngg_images source="galleries" container_ids="2" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="100" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Slayt Gösterisi]" template="/home/egevoddleybol/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Comments

No comment yet.

Leave a Reply