Hakkımızda

Ege Voleybol Spor Kulübü 2014 yılında Milli Sporcular Tuğba Toprak ve Şükran Akar tarafından kurulmuştur.

E

ge Voleybol Spor Kulübü 2014 yılında Milli Sporcular Tuğba Toprak ve Şükran Akar tarafından kurulmuştur.
Yola çıkış amacımız, çağdaş, güvenli ve sağlıklı spor alanlarında, centilmenlik ruhuna sahip, rakibine saygı duyan, kendisini önemseyen, çevresini koruyan, arkadaşlarını, ailesini, ülkesini seven ve milli takımlarda hizmet verebilmeyi de hedefleyen sporcular yetiştirebilmektir.
“Her şey hayal etmekle ve o hayale inanmakla başlar.”
Gençlerin kendilerini rahatça ifade edebildikleri, yeni dostluklar kurdukları, özgür ve mutlu oldukları bir dünya için ve gençlerin keyif alacakları, eğlenecekleri, eğlenirken kendilerini geliştire-cekleri bir fırsattır spor. İşte bizler EGEVOLEYBOL SPOR KULÜBÜ olarak Enerjilerini nasıl verimli kullanacaklarını gös-termek ve onlarla birlikte üretmek. gelecek için onlara tecrübelerimizi aktarmak, paylaşmayı, ekip olmayı ve beraber olmaktan aldığımız mutluluğu yaşamalarını istedik.
Bizler kendi kararlarını almayı öğrenmiş, ayaklarının üzerinde durabilmeyi başaran hayatı boyunca heyecan duyan gençleri eğitmek istiyoruz.
Bu hedef ve kalite ile yola çıkan kulübümüz gençlerimize sahip olmayı hedeflemektedir.

Misyon: Türk sporunun gelişimine katkıda bulunma, sağlıklı sportif nesillerin yetişmesini sağlama, örnek sporcular yetiştirme misyonuyla hareket eden kulübümüz, Türkiye ve İzmir’deki genç yetenekleri keşfederek alt yapılara kazandırmayı, Türk Milli Takımları’na üst seviyede oyuncular yetiştirmeyi ve kaybolmaya başlayan spor sevgisini tekrar canlandırmayı hedefli-yor.

Vizyon: Ege Voleybol kültürünü benimsemiş spor okulu sporcularının katkısı ile Türkiye Altyapı Ligleri’nde başarılar elde ederek, şampiyonluklara ulaşmak. Türk Milli Takımlarının başarısına katkıda bulunmak.

Kuruluş Tarihi: Eylül 2014
Renkleri: Mavi, Siyah, Beyaz
Adres: 50.Yıl Anadolu Lisesi Yenişehir/Kemer/Zeytinlik
Tel : (0 232) 7000343
E-Posta: info@egevoleybol.com

Comments

No comment yet.

Leave a Reply